ECHOLİNK, YENİLENEN YAPISIYLA ARTIK WEB TABANLI!


HAM RADYO TUTKUNLARININ VAZGEÇİLMEZ İLETİŞİM ARACI ECHOLİNK, BÜYÜK BİR DÖNÜŞÜM GEÇİREREK ARTIK WEB TABANLI HİZMET VERİYOR. YENİLENEN YAPISIYLA, DAHA GENİŞ BİR KİTLEYE ULAŞMAYI VE KULLANICI DOSTU BİR DENEYİM SUNMAYI HEDEFLEYEN ECHOLİNK, AMATÖR TELSİZCİLERİN İLETİŞİMİNİ İNTERNET ÜZERİNDEN GÜÇLENDİRİYOR.


ECHOLİNK'İN WEB TABANLI OLMASI, KULLANICILARIN HERHANGİ BİR İNDİRME İŞLEMİ YAPMADAN TARAYICILARI ÜZERİNDEN ERİŞİM SAĞLAMALARINA OLANAK TANIYOR. BU DA MOBİL CİHAZLARDAN MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLARA KADAR GENİŞ BİR YELPAZEDEKİ KULLANICILARIN KOLAYLIKLA PLATFORMA ERİŞİMİNİ SAĞLIYOR.


YENİLENEN ECHOLİNK, AYNI ZAMANDA KULLANICI ARAYÜZÜNDE YAPILAN İYİLEŞTİRMELERLE DE DİKKAT ÇEKİYOR. KULLANICILAR ARTIK DAHA SEZGİSEL BİR DENEYİMLE, DÜNYA ÇAPINDAKİ DİĞER HAM RADYO OPERATÖRLERİYLE SESLİ İLETİŞİM KURABİLİR VE VERİ PAYLAŞIMINDA BULUNABİLİRLER. AYRICA, YENİ ÖZELLİKLERLE DONATILAN PLATFORM, KULLANICILARIN ETKİNLİKLERİ ORGANİZE ETMELERİNE VE TOPLULUKLARINI DAHA KOLAY BİR ŞEKİLDE BİR ARAYA GETİRMELERİNE YARDIMCI OLUYOR.


ECHOLİNK'İN BU YENİLİKÇİ ADIMI, HAM RADYO İLETİŞİMİNİN EVRİMİNDE BİR KİLOMETRE TAŞI OLARAK KABUL EDİLİYOR. GELENEKSEL TELSİZ İLETİŞİMİNİ İNTERNET TEKNOLOJİSİYLE BİRLEŞTİREREK, ECHOLİNK, AMATÖR TELSİZCİLERİN İLETİŞİM DENEYİMİNİ DAHA ERİŞİLEBİLİR, KOLAY VE ETKİLİ HALE GETİRİYOR.


ECHOLİNK'İN WEB TABANLI PLATFORMUYLA BİRLİKTE, HAM RADYO TOPLULUĞU DAHA DA BÜYÜYEREK, BİLGİ PAYLAŞIMI VE İLETİŞİMDE YENİ UFUKLAR AÇIYOR. BU YENİLİKÇİ ADIM, AMATÖR TELSİZCİLERİN İLETİŞİMDEKİ SINIRLARINI KALDIRMAYA VE BİRBİRLERİYLE DAHA YAKIN BİR ŞEKİLDE BAĞLANTI KURMALARINI SAĞLAMAYA YÖNELİK ÖNEMLİ BİR İLERLEME OLARAK DEĞERLENDİRİLİYOR.

webapp.echolink.org

GÖRKEM MERT ONUR YAVUZ