IBN Hamido -First Ultimatom

Evet şimdi ‘’Nedir bu başlık böyle?’’ dediğinizi duyar gibiyim fakat kişiyi İfşa ederken ^^Hazırda süren Adalet arayışımız^^ darbe görmesin diye kendisine verdiğimiz temsili isim ile devam edeceğim. Merak edenler biraz google’a sorarsa Ibn Hamido’nun Mısır iskenderiyede bir Balıkçı lokantası olduğunu göreceklerdir linkide aşağıda tavsiye ederim çok lezzetli KALKAN yapıyorlar. Hatta restoran ismi Ibn Hamido. Bide Hamido baklava var o konumuz dışı şuan :=)

Konumuzun baş aktörü El Ibn Hamido han hazretleri Akdenize kıyı bir ilimiz olan Mersin’de Aklınca kendi AMATÖR TELSİZ KRALLIĞINI ilan etmiş Mohaç Şube başkanı olarak her dalda oynamakta.
Kah Uydudan dem vuruyor kah hf ten kah aprs den. En iyi amatör benim havalarında bir yaşamı var. Frekanslarda milleti kovar (bkz. https://www.youtube.com/watch?v=pQ6RsGe8--4) Astığı astık kestiği kestik uygulamalar ile üyesi olduğu Mohac’ı rezil etmektedir.
Aprs sistemi üzerinden Şehri Esir almış durumda; kendi pc üzerinden çalıştırdığı ikonlarla haritayı kapsamış HİÇ DİGİ VEYA İ-GATE OLMAYAN YERLERE KONUM ATMAKTA SIN UTANMADAN. Ibn Hamido senin evin nerde Tırtar nerde baba? Tırtarda .konun ne işi var? Onu geçtim Sana 107 km uzakta Digi ikonu atıyorsun bre Dengesiz yarın oraya gidip Aprs’li cihazla videoda cekeceğim. Bakalım ikonu atan Digi duyacakmı? O videoyuda yayınlayacağım. Yeter artık ikonları kaldır diye araya kimleri soktuk. Anlamıyorsun belli Hangi Dilde anlıyorsan Allah Aşkına söyle o dilde yazalım.Erdemli’den bu Tarafa elini kolunu uzatma YETER BIKTIRDIN KENDİNDEN.

Şimdi Enver Hoca’yıda arayacaksın biliyorum :=) Geçenlerde seni aradık Adli konu için Annen için açtım vs yaptın.seni engellemedim dedin. Hatrın var vs yaptın HATIR BİTTİ AGA!1!1!! sen o hatırı bitirdin. radyoamatorleri.com’dan üyeliğimi sildirdin ☺ ayıp bu kadar mı düştün sen ? 20 yaşındaki çocuk için ÇOCUK LA ÇOCUK evladın yaşında hakaretler ettin tehditler ettin çocuk şikayetçi olunca uzaklaştırma aldın. 40 küsür yaşında adamsın 20 yaşında çocuk için uzaklaştırma alacak kadar korkuyormusun? Korkma çocuk sana epey uzakta uzun zamanda gelmeyecek memlekete. Zaten istesede yapamaz yaptırmam arkasında ADAM GİBİ ABİSİ VAR BENİM KARDEŞİM NERDE NE YAPACAĞINI BİLİR!!!
 Enver baba ile görüşürken ‘’Benim onla sorunum yok problem yok’’ Diyorsun da benim seninle sorunlarım var. Cimer olayını unutmadım!1!1! HİÇ UTANMADINMI CİMERE ŞİKAYET EDERKEN? EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMIŞSIN GÖRDÜM AFERİN ☺ 

Frekanstan kovmaya çalışmanı unutmadım!1!1!1 Hemde 3 kere!1!1!1 Bana ‘’ADAM ol Adam Gibi Anaons et diyodun.!1!1!!!1 ADAMLIĞI BANA SEN Mİ ÖĞRETECEKSİN? SİLİFKEDEYİM BEKLİYORUM ADAMLIK ÖĞRETMENİ!1!1! Banada uzaklaştırma almanıda bekliyorum (90 km den ne yapabileceksem☺ )
 6 yıldır tanıdığın adama evine giren çıkan adama Gecenin 4 ünde abi göresim geldi hadi aşağı in sigara içelim diyebilen adama, hatta kızına Yeğenim diyen Bora abisine Amcasına Yaptıkların adamlık mı? Senin kılıcını salladım la ben? 2019 da tatbikatta kim geldi la yanına senin te 90 km uzaktan işini gücünü bırakıp?Mersin’den kaç tane üyen vardı Ibn Hamido?
 Mersin’de amatörler ile beni kavga ettirmek küstürmek kışkırtıp dövüşme kan dökülme noktasına getirtmek mi adamlık Ibn Hamido. 
 Daha düne kadar MOHAÇ şöyle Mohaç Böyle diyodun Bırakıp Başka dernekten Temsilcilik alacaktın 3 saat lik whatsapp konuşmasında konuştuk hatırla? Şimdi o derneğin ismini yazmayacağım ama 4.cü bölgede :=)
Bana şuan sana ‘’başkanım başkanım’’ diye senin tabirinle ‘’taklacılar’’ ın seslerini dinletiyordun ses kayıtlarını atıyordun. gerizekalı bunlar diye hatta biriyle beni kavga ettirdin. Abi sana selam olsun Baban Rahmetlinin incirlikten hava üssünden sıfır aldığı motorsikletini (harley davidson)anlatırken ses kayıtların var sen kendini biliyosun Silifke’lisin bana ulaş dinletirim. Ayrıca bir abimiz var Gündoğmuş civarında (marketçi olan değil o yaşça benden küçük abi demem ☺) Diğer abim bir zaman sen Adana’da bir istasyonla tartışmıştın Kardeşim dedin diye seni bozmuştu adam. Hah onunda ses kaydı var bende bi kere seninle simplex görüşmüştük kış ayıydı 2020 yılında pandemi zamanı sende hatırladın kendini… hatırladıysan abi arkandan bu ıbn hamidonun dediklerini duysan çok büyük kavga çıkar…

Senin İnsuyu’ndaki bir Digi kapandı harita rahatladı TA5AAX kayboldu anında ikon ? milletin çağrı işaretini neden çalıştırıyorsun? Nasıl bir zevk anlaşıyı bu ya?
Gelelim fasulyenin faydalarına bak Aga….
Silifke ve civarına attığın Fake ikonları kaldır. Burada digi igate filan yok senin. Kızkalesinden beri getirme
Mersin’de ne yaparsan yap ama aprs kullanamayan senin U wiev32 den çalıştırdığın serverdan çalıştırdığın şu ikonları kapa Aga amatörlük bu değil . Mersin’e geliyoruz sayende Aprs çalışamıyoruz. Ha çalıştırma ne olcak diyorsan senin kadar benimde bilgim var (malum sen öğrettin) sanada kullandırmam Gültekin abiye yaptığını ve bana yaptırdıklarını sanada yaparım aleme madara olursun. 
Arkamdan sağda solda 3 harfli 2 sayılı yerlerde konuşuyorsun duyuyorum biliyorum konuş eyvallah varsa sorunun durağın yeri belli benim evimde ikon var belli numaram zaten engelli değilmiş ☺ unutmamışsındır ararsın çözeriz sorunları.  
Bak tek kelime DELİKANLI ol orda bir düzenin var tehdit etmiyorum seni haddim değil ben haddimi bilirim. Bu yaptıklarına son ver. Adamlıktan çok bahsediyorsun o zaman ADAM ol ADAM gibi davran ne kendi canını sık ne benim….

Bu son uyarım Sayın Ibn Hamido. Aprs ikonunu doldururum Mersin’e adım attığın her noktada ben olurum ☺ yaparım bilirsin☺